P11H1F0GHFW10472MA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sfernice
På lager: 30
Datablad
4,7k Ohm 1 rækker Lineær Hulmontering Potentiometer Ingen 1.0 Drej Keramisk metal 1W PC-ben
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
P11H_bottom
P11H1F0GHFW10472MA
DigiKeys varenummer
716-P11H1F0GHFW10472MA-ND
Producenter
Producentens varenummer
P11H1F0GHFW10472MA
Beskrivelse
POT 4.7K OHM 1W CERMET LINEAR
Detaljeret beskrivelse
Justeringstype
Topjustering
Serie
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Modstand (Ohm)
4,7k
Termineringsudformning
PC-ben
Tolerance
±20%
Effekt (Watt)
1W
Aktuatorlængde
0,750" (19,05mm)
Aktuatordiameter
0,250" (6,35mm)
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse - Krop
Rektangulær - 0,540" x 0,504" overflade (13,60mm x 12,80mm)