P0805Y2262BNTC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sfernice
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sfernice
På lager: 0
Datablad
22.6 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Anti-svovl, Fugtresistent Tyndfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
P0805Y2262BNTC
DigiKeys varenummer
716-P0805Y2262BNTCTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
P0805Y2262BNTC
Beskrivelse
SFERNICE THIN FILMS
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
P0805Y2262BNTC Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,075" L x 0,050" B (1,91mm x 1,27mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,63mm)