ISOA200R11003JT
DigiKeys varenummer
716-ISOA200R11003JT-ND
Producenter
Producentens varenummer
ISOA200R11003JT
Beskrivelse
ISOA 200 R1 100K 5% TU10
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±5% 200W Tykfilm Modstande til chassismontering
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Induktionsfri
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Boks
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,504" L x 0,984" B (38,20mm x 25,00mm)
Modstand
100 kOhms
Højde - Monteret (maks.)
0,480" (12,20mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
M4 gevindskåret
Effekt (Watt)
200W
Pakke/hus
SOT-227-4
Sammensætning
Tykfilm
Klasse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C