ISOA100N11002JT
DigiKeys varenummer
716-ISOA100N11002JT-ND
Producenter
Producentens varenummer
ISOA100N11002JT
Beskrivelse
ISOA 100 N1 10K 5% TUBE
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±5% 100W Tykfilm Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Induktionsfri
Emballage
Rør
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
10 kOhms
Størrelse/dimension
1,504" L x 0,984" B (38,20mm x 25,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,480" (12,20mm)
Effekt (Watt)
100W