D2TO035C17R00JTE3
DigiKeys varenummer
D2TO035C17R00JTE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
D2TO035C17R00JTE3
Beskrivelse
RES SMD 17 OHM 5% 35W TO263
Detaljeret beskrivelse
17 Ohms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Induktionsfri Tykfilm
EDA/CAD-modeller
D2TO035C17R00JTE3 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Rør
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,346" B (10,10mm x 8,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)