D2TO035C150R0JRE3
DigiKeys varenummer
716-D2TO035C150R0JRE3TR-ND - Tape & Reel (TR)
716-D2TO035C150R0JRE3CT-ND - Afskåret tape (CT)
716-D2TO035C150R0JRE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
D2TO035C150R0JRE3
Beskrivelse
D2TO 35 C 150U 5% R500
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Induktionsfri Tykfilm
EDA/CAD-modeller
D2TO035C150R0JRE3 Modeller
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,346" B (10,50mm x 8,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)