D2TO035C100R0JTE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
C&B/RESI
På lager: 79
Datablad
Similar
C&B/RESI
På lager: 0
Datablad
100 Ohms ±5% 35W Chipmodstand TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Induktionsfri Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
D2TO035C100R0JTE3
DigiKeys varenummer
D2TO035C100R0JTE3-ND
Producenter
Producentens varenummer
D2TO035C100R0JTE3
Beskrivelse
RES SMD 100 OHM 5% 35W TO263
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
D2TO035C100R0JTE3 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±150ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Rør
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,398" L x 0,346" B (10,10mm x 8,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,189" (4,80mm)