CH02016-180RGFTA
DigiKeys varenummer
716-1229-2-ND - Tape & Reel (TR)
716-1229-1-ND - Afskåret tape (CT)
716-1229-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CH02016-180RGFTA
Beskrivelse
CH 02016 180U 2% F TR100 E2
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
180 Ohms ±2% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 02016 (0504 metrisk) RF, Højfrekvent Tyndfilm
Funktioner
RF, Højfrekvent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
02016 (0504 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,019" L x 0,015" B (0,48mm x 0,39mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)