VORA1010M4T
DigiKeys varenummer
751-VORA1010M4TTR-ND - Tape & Reel (TR)
751-VORA1010M4TCT-ND - Afskåret tape (CT)
751-VORA1010M4TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VORA1010M4T
Beskrivelse
1 FORM A SOLID STATE RELAY -SOP-
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO (1 Form A) 4-SMD, mågevinge
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
VORA1010M4T Modeller
Kategori
Belastningsstrøm
100 mA
Mfr
Modstand i on-tilstand (maks.)
6 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Termineringsudformning
Mågevinge
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Overflademontering
Pakke/hus
Relætype
Fotokoblet relæ (fotorelæ)
Leverandørs enhedspakning
4-SOP
Kredsløb
Godkendelsesagentur
CQC, cUL, DIN, UL
Udgangstype
AC
Klasse
Automotive
Spænding - Input
1,37VDC
Kvalifikation
AEC-Q102
Spænding - Belastning
0 V ~ 100 V