VLMD3100-GS08
DigiKeys varenummer
751-1461-2-ND - Tape & Reel (TR)
751-1461-1-ND - Afskåret tape (CT)
751-1461-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VLMD3100-GS08
Beskrivelse
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød 648nm LED-indikation – Diskret 1,8V 2-SMD, J-ledning
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
1,8V
Mfr
Strøm - Test
10mA
Serie
Synsvinkel
120°
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Bølgelængde - Peak
650nm
Konfiguration
Standard
Pakke/hus
2-SMD, J-ledning
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Størrelse/dimension
3,00mm L x 2,80mm B
Linsetype
Rund med flad top
Højde (maks.)
1,85mm
Linsestørrelse
2,40mm diam.