LH1502BACTR
DigiKeys varenummer
LH1502BACTR-ND - Tape & Reel (TR)
LH1502BACCT-ND - Afskåret tape (CT)
LH1502BACDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LH1502BACTR
Beskrivelse
RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-350V
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Solid State Fotokoblet relæ (fotorelæ) SPST-NO + SPST-NC (1 Form A og B) 8-SMD (0,300", 7,62mm)
EDA/CAD-modeller
LH1502BACTR Modeller
Kategori
Spænding - Belastning
0 V ~ 350 V
Mfr
Belastningsstrøm
150 mA
Serie
Modstand i on-tilstand (maks.)
20 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Termineringsudformning
Mågevinge
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Pakke/hus
Relætype
Fotokoblet relæ (fotorelæ)
Leverandørs enhedspakning
8-SMD
Kredsløb
Godkendelsesagentur
CQC, FIMKO, UL, VDE
Udgangstype
AC, DC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Input
1,26VDC