LH1262CACTR
DigiKeys varenummer
LH1262CACTRTR-ND - Tape & Reel (TR)
LH1262CACTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
LH1262CACTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LH1262CACTR
Beskrivelse
OPTOISO 5.3KV 2CH PHVOLT 8-SMD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Optoisolator Fotovoltaisk Output 5300Vrms 2 kanals 8-SMD
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LH1262CACTR Modeller
Kategori
Spænding - Output (maks.)
15V
Producenter
Vishay Semiconductor Opto Division
Strøm - Output / kanal
1µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
1,26V
Varestatus
Aktiv
Strøm - DC-fremløb (If) (maks.)
50 mA
Antal kanaler
2
Driftstemperatur
-40°C – 85°C