T51D685M035C0120
DigiKeys varenummer
3581-T51D685M035C0120TR-ND - Tape & Reel (TR)
3581-T51D685M035C0120CT-ND - Afskåret tape (CT)
3581-T51D685M035C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T51D685M035C0120
Beskrivelse
CAP TANT POLY 6.8UF 35V 2917
Producentens standard leveringstid
53 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 120mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Producenter
Vishay Polytech
Levetid @ temp.
2000 timer @ 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
6.8 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V
Klassificeringer
AEC-Q200
Type
Formstøbt
Funktioner
Automotive
ESR (ækvivalent seriemodstand)
120mOhm @ 100kHz