VS-85HF10M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder 400 V 85A Chassis, Stiftmontering DO-203AB (DO-5)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VS-85HF10M
DigiKeys varenummer
VS-85HF10M-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS-85HF10M
Beskrivelse
DIODE STANDARD 400V 85A DO203AB
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 267 A
Mfr
Hastighed
Standard restitution >500ns, > 200mA (Io)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
DO-203AB (DO-5)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
400 V
Driftstemperatur - Samling
–65°C – 180°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
85A