VS-80PF40W
DigiKeys varenummer
VS-80PF40W-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS-80PF40W
Beskrivelse
DIODE STANDARD 400V 80A DO203AB
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 400 V 80A Stiftmontering DO-203AB (DO-5)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.4 V @ 220 A
Mfr
Hastighed
Standard restitution >500ns, > 200mA (Io)
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
DO-203AB (DO-5)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
400 V
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 180°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
80A