VS-25ETS10STRR-M3
DigiKeys varenummer
VS-25ETS10STRR-M3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VS-25ETS10STRR-M3
Beskrivelse
DIODE STANDARD 1000V 25A TO263AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 1000 V 25A Overflademontering TO-263AB (D2PAK)
Kategori
Hastighed
Standard restitution >500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 1000 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-263AB (D2PAK)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
1000 V
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
25A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.14 V @ 25 A