VS-25CTQ035SPBF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Diode-række 1-pars almindelig katode 35 V 30A Overflademontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VS-25CTQ035SPBF
DigiKeys varenummer
25CTQ035SPBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS-25CTQ035SPBF
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 35V 30A TO263AB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
VS-25CTQ035SPBF Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
710 mV @ 30 A
Producenter
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Emballage
Rør
Strøm - Lækstrøm @ Vr
1.75 mA @ 35 V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Diodekonfiguration
1-pars almindelig katode
Monteringstype
Overflademontering
Teknologi
Schottky
Pakke/hus
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + tab), TO-263AB
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
35 V
Leverandørs enhedspakning
TO-263AB (D2PAK)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) (pr. diode)
30A