VS-15EWL06FNTR-M3
DigiKeys varenummer
VS-15EWL06FNTR-M3TR-ND - Tape & Reel (TR)
VS-15EWL06FNTR-M3CT-ND - Afskåret tape (CT)
VS-15EWL06FNTR-M3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VS-15EWL06FNTR-M3
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 15A TO252AA
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 600 V 15A Overflademontering
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Omvendt gendannelsestid (trr)
220 ns
Serie
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 600 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
TO-252AA (DPAK)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
600 V
Driftstemperatur - Samling
–65°C – 175°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
15A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.05 V @ 15 A