Billede for VS-10MQ100-M3/5AT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VS-10MQ100-M3/5AT
DigiKeys varenummer
VS-10MQ100-M3/5ATGITR-ND - Tape & Reel (TR)
VS-10MQ100-M3/5ATGICT-ND - Afskåret tape (CT)
VS-10MQ100-M3/5ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VS-10MQ100-M3/5AT
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflademontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
38pF @ 10V, 1MHz
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
DO-214AC (SMA)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
780 mV @ 1 A