VS-10ETF12-M3
DigiKeys varenummer
112-VS-10ETF12-M3-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS-10ETF12-M3
Beskrivelse
DIODE STANDARD 1200V 10A TO220AC
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 1200 V 10A Hulmontering TO-220AC
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Omvendt gendannelsestid (trr)
310 ns
Emballage
Rør
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 1200 V
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
1200 V
Leverandørs enhedspakning
TO-220AC
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.33 V @ 10 A