VS-10ETF06-M3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
IXYS
På lager: 291
Datablad
Dioder 600 V 10A Hulmontering TO-220AC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VS-10ETF06-M3
DigiKeys varenummer
VS-10ETF06-M3-ND
Producenter
Producentens varenummer
VS-10ETF06-M3
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 10A TO220AC
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Omvendt gendannelsestid (trr)
200 ns
Emballage
Rør
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 600 V
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
600 V
Leverandørs enhedspakning
TO-220AC
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.2 V @ 10 A