VCAN24A2-HT5-G3-08
DigiKeys varenummer
112-VCAN24A2-HT5-G3-08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-VCAN24A2-HT5-G3-08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-VCAN24A2-HT5-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VCAN24A2-HT5-G3-08
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 35VC DFN11103A
Producentens standard leveringstid
74 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
35V Klemme 2,5A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering, Fugtbar side DFN1110-3A
Kategori
Effekt - Peak-impuls
100W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
7,8pF @ 1MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Enkeltrettede kanaler
2
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
24V (maks.)
Monteringstype
Overflademontering, Fugtbar side
Spænding - Nedbrud (min.)
26,5V
Pakke/hus
3-XDFN eksponeret overflade
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
35V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
2,5A (8/20µs)