V8PM45-M3/H
DigiKeys varenummer
112-V8PM45-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V8PM45-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V8PM45-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V8PM45-M3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 8A TO277A
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 45 V 8A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
V8PM45-M3/H Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
200 µA @ 45 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
1450pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 175°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
8A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
600 mV @ 8 A