V35PW15HM3/I
DigiKeys varenummer
V35PW15HM3/IGITR-ND - Tape & Reel (TR)
V35PW15HM3/IGICT-ND - Afskåret tape (CT)
V35PW15HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V35PW15HM3/I
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 150 V 35A Overflademontering SlimDPAK
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
250 µA @ 150 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
1620pF @ 4V, 1MHz
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
150 V
Leverandørs enhedspakning
SlimDPAK
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
35A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.4 V @ 35 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)