V30K45HM3/H
DigiKeys varenummer
V30K45HM3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
V30K45HM3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
V30K45HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V30K45HM3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 30A FLATPAK
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 45 V 30A Overflademontering FlatPAK (5x6)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
V30K45HM3/H Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
2 mA @ 45 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
4000pF @ 4V, 1MHz
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Leverandørs enhedspakning
FlatPAK (5x6)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
30A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
630 mV @ 30 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)