V20PW10HM3/I
DigiKeys varenummer
112-V20PW10HM3/ITR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V20PW10HM3/ICT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V20PW10HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V20PW10HM3/I
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 20A SLIMDPAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 20A Overflademontering SlimDPAK
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
V20PW10HM3/I Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
500 µA @ 100 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
1510pF @ 4V, 1MHz
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
SlimDPAK
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
20A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
860 mV @ 20 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)