V20KM100-M3/H
DigiKeys varenummer
112-V20KM100-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V20KM100-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V20KM100-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V20KM100-M3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 4.2A FLATPAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 4,2A Overflademontering FlatPAK (5x6)
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
250 µA @ 100 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
1900pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
4,2A
Leverandørs enhedspakning
FlatPAK (5x6)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
760 mV @ 20 A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 165°C
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)