V20K202HM3/I er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Dioder 200 V 3,2A Overflademontering FlatPAK (5x6)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V20K202HM3/I
DigiKeys varenummer
112-V20K202HM3/ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V20K202HM3/I
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 200V 3.2A FLATPAK
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 µA @ 200 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
800pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klasse
Automotive
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
200 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
3,2A
Leverandørs enhedspakning
FlatPAK (5x6)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.02 V @ 20 A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 165°C
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)