V1FL45HM3/H
DigiKeys varenummer
112-V1FL45HM3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V1FL45HM3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V1FL45HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V1FL45HM3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 1A DO219AB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 45 V 1A Overflademontering DO-219AB (SMF)
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
250 µA @ 60 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
190pF @ 4V, 1MHz
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Leverandørs enhedspakning
DO-219AB (SMF)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
530 mV @ 1 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)