V15PM15-M3/H
DigiKeys varenummer
V15PM15-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
V15PM15-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
V15PM15-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V15PM15-M3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 15A TO277A
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 150 V 15A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
300 µA @ 150 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
1030pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
150 V
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 175°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
15A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.08 V @ 15 A