V12P10HM3/86A
DigiKeys varenummer
V12P10HM3/86AGITR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V12P10HM3/86A
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO277A
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 12A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
700 mV @ 12 A
Mfr
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - Lækstrøm @ Vr
250 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
12A