V10PM6HM3/H
DigiKeys varenummer
112-V10PM6HM3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V10PM6HM3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V10PM6HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V10PM6HM3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO277A
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 60 V 10A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
800 µA @ 60 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
1650pF @ 4V, 1MHz
Serie
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
60 V
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 175°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
640 mV @ 10 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)