V10PL45-M3/86A
DigiKeys varenummer
V10PL45-M3/86AGITR-ND - Tape & Reel (TR)
V10PL45-M3/86AGICT-ND - Afskåret tape (CT)
V10PL45-M3/86AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V10PL45-M3/86A
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 45V 6A TO277A
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 45 V 6A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
V10PL45-M3/86A Modeller
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
520 mV @ 10 A
Mfr
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 mA @ 45 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
45 V
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
6A