V10P22HM3/H
DigiKeys varenummer
112-V10P22HM3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V10P22HM3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V10P22HM3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V10P22HM3/H
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 200V 3.1A TO277A
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 200 V 3,1A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
150 µA @ 200 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
500pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
200 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
3,1A
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 175°C
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)