V10P104-M3/H
DigiKeys varenummer
112-V10P104-M3/HTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-V10P104-M3/HCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-V10P104-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
V10P104-M3/H
Beskrivelse
RECTIFIER, 10A, 100V, TMBS SCHOT
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 10A Overflademontering TO-277A (SMPC)
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
700 mV @ 10 A
Mfr
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - Lækstrøm @ Vr
150 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
450pF @ 4V, 1MHz
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
TO-277A (SMPC)
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Driftstemperatur - Samling
-40°C – 150°C