TZX6V8B-TAP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
onsemi
På lager: 63.314
Datablad
Opgradering
onsemi
På lager: 14.738
Datablad
Similar
Microchip Technology
Similar
Microchip Technology
På lager: 196
Dioder – Zener 6.8 V 500 mW Hulmontering DO-204AH (DO-35)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TZX6V8B-TAP
DigiKeys varenummer
TZX6V8B-TAPGICT-ND - Afskåret tape (CT)
TZX6V8B-TAPGITB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
TZX6V8B-TAP
Beskrivelse
DIODE ZENER 6.8V 500MW DO204AH
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Mfr
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Effekt - Maks.
500 mW
Impedans (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Grundlæggende varenummer
Strøm - Lækstrøm @ Vr
1 µA @ 3.5 V