TLZ22C-GS08
DigiKeys varenummer
112-TLZ22C-GS08TR-ND - Tape & Reel (TR)
112-TLZ22C-GS08CT-ND - Afskåret tape (CT)
112-TLZ22C-GS08DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLZ22C-GS08
Beskrivelse
DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 22 V 500 mW Overflademontering SOD-80 MiniMELF
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
40 nA @ 20 V
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 200 mA
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Leverandørs enhedspakning
SOD-80 MiniMELF
Effekt - Maks.
500 mW
Grundlæggende varenummer
Impedans (maks.) (Zzt)
30 Ohms