SMF11A-M3-08 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 3.033
Datablad
18,2V Klemme 11A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-219AB (SMF)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-219AB SFM
SMF11A-M3-08
DigiKeys varenummer
SMF11A-M3-08-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMF11A-M3-08
Beskrivelse
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO219AB
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
11A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
200W
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
509pF @ 1MHz
Driftstemperatur
–65°C – 175°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
11V
Pakke/hus
DO-219AB
Spænding - Nedbrud (min.)
12,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
18,2V