SMCJ85A-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
STMicroelectronics
På lager: 465
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
På lager: 500
Microchip Technology
Microchip Technology
Bourns Inc.
137V Klemme 10,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ85A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ85A-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ85A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
85V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
94,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
137V