SMCJ75CA-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 591
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Similar
På lager: 160
121V Klemme 12,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ75CA-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ75CA-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ75CA-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
83,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
121V