SMCJ64A-M3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
På lager: 3.000
Datablad
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
På lager: 474
YAGEO
YAGEO
På lager: 221
103V Klemme 14,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ64A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ64A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ64A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
71,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V