SMCJ60CA-E3/9AT
DigiKeys varenummer
112-SMCJ60CA-E3/9ATTR-ND - Tape & Reel (TR)
112-SMCJ60CA-E3/9ATCT-ND - Afskåret tape (CT)
112-SMCJ60CA-E3/9ATDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ60CA-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
96,8V Klemme 15,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMCJ60CA-E3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
15,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
60V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
66,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
96,8V