SMCJ15CAHE3/9AT er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
På lager: 751
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Similar
På lager: 116
Similar
På lager: 602
STMicroelectronics
24,4V Klemme 61,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ15CAHE3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ15CAHE3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ15CAHE3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMCJ15CAHE3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
61,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
15V
Spænding - Nedbrud (min.)
16,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
24,4V