SMCJ12CAHM3/H er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
19,9V Klemme 75,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMCJ12CAHM3/H
DigiKeys varenummer
SMCJ12CAHM3/H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ12CAHM3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
75,4A