SMCJ12A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ12A-E3/9ATGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMCJ12A-E3/9ATGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMCJ12A-E3/9ATGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ12A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19,9V Klemme 75,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMCJ12A-E3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
75,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
13,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
19,9V