SMCJ10CAHE3/9AT er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 1.376
Datablad
Direkte
På lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Comchip Technology
Opgradering
Littelfuse Inc.
På lager: 195
Opgradering
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
STMicroelectronics
Similar
YAGEO
17V Klemme 88,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ10CAHE3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ10CAHE3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ10CAHE3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SMCJ10CAHE3/9AT Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
88,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V