SMCJ10A-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
STMicroelectronics
På lager: 5.038
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
17V Klemme 88,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB
SMCJ10A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCJ10A-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCJ10A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
88,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V