SMCG64A-E3/9AT kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
103V Klemme 14,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCG)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMCG64A-E3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCG64A-E3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCG64A-E3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
14,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-215AB, SMC-mågevinge
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
71,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V