SMCG43A-M3/9AT
DigiKeys varenummer
SMCG43A-M3/9AT-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMCG43A-M3/9AT
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
69,4V Klemme 21,6A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCG)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
21,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-215AB, SMC-mågevinge
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V