SMC5K45A-M3/H er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 2.890
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
72,7V Klemme 68,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AB, SMC
SMC5K45A-M3/H
DigiKeys varenummer
SMC5K45A-M3/HGITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMC5K45A-M3/HGICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMC5K45A-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMC5K45A-M3/H
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
68,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,7V